Ogłoszenia duszpasterskie 12 niedziela zwykła 20.06.2021 r.

1. Od przyszłej niedzieli wracamy do porządku niedzielnych Mszy świętych sprzed epidemii czyli w sobotę o godz.18.00, a w niedzielę o godz.7.30, 9.00 i 11.00.

2. W poniedziałek i wtorek Msze święte wieczorne o godz.19.00.

3. W liturgii w tym tygodniu przeżywamy w poniedziałek św. Alojzego Gonzagi, a w czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza święta w czwartek będzie odprawiona rano o godz. 7.00, gdyż wieczorem jest uroczystość poświęcenia kościoła św. Jana w Sierakowicach.

4. W tym tygodniu będziemy przeżywali zakończenie roku szkolnego. W czwartek Msza święta na zakończenie Roku Szkolnego dla dzieci i młodzieży o godz. 8.00. Na tę Mszę świętą zapraszam klasy IV, V, VI,VII i VIII. A w piątek o godz. 8.00 Msza święta dla dzieci z klas 0, I, II i III.

5. W środę o godz. 15.30 Spowiedź św. dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli się wyspowiadać.

6. W środę w kalendarzu mamy Dzień Ojca, szczególnie tego dnia otoczmy naszą modlitwą i miłą pamięcią naszych ojców, by z wielką radością, miłością i odpowiedzialnością, wypełniali swoje zadania w naszych rodzinach. A zmarłym ojcom niech Bóg okaże swoje miłosierdzie i przyjmie ich do grona zbawionych w niebie.

7. W sobotę Sołectwo Miechucino, OSP Miechucino i Koło Gospodyń Wiejskich z Miechucina zapraszają o godz. 17.00 do Parku

Rekreacyjnego nad jeziorem na warsztaty plecenia wianków, turniej piłki siatkowej, Młodzieżową Spartakiadę Strażacką, przejazdy motorówka po jeziorze, ognisko, poczęstunek i zabawę taneczną.

8. W przyszłą niedzielę na Mszach św. będziemy gościli siostrę zakonną, która podzieli się z nami refleksją na temat kultu Miłosierdzia Bożego. A po Mszach świętych będziemy mogli zakupić, niewielkie publikacje na ten temat.