Ogłoszenia duszpasterskie – 3 niedziela wielkanocna 14.04.2024 r.

• Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Biblijny, to również ósmy Narodowy Dzień czytania Pisma Świętego. Na Mszy Św. o godz. 11.00 wsłuchamy się we fragmenty Dziejów Apostolskich, a na koniec Mszy świętej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i będziemy chcieli podziękować Panu Bogu za Jego obecność w Najświętszym Sakramencie i w Słowie Pisma Świętego, Litanią do Imienia Jezus. Dzisiaj po Mszach św będzie można wychodząc wylosować fragment z Dziejów Apostolskich, w domu go odszukać i w ten sposób włączyć się w narodowe czytanie Pisma Świętego.
  • Bóg zapłać za ofiary zbierane przez wolontariuszy na działalność Kartuskiego Hospicjum Domu Nadziei. Dzisiaj także z tej okazji w Kartuzach w godzinach od 13.00 do 16.00 na boisku ZSO nr 2 odbędzie się festyn. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  • .W środę po wieczornej Mszy św zapraszam na spotkanie w kościele rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św i rodziców dzieci klas czwartych. To ważne spotkanie dlatego obecność rodziców jest wskazana.
  • W przyszłą niedzielę w Szkole w Miechucinie o godz.14.30 rozpocznie się turniej Baśki. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń.
  • .Pod chórem wyłożona jest prasa katolicka.

Zapowiedzi przedślubne ( zapowiedź pierwsza)

Błażej Komkowski kawaler zam w naszej Parafii

Anna Jelińska panna zam w parafii św. Marcina w Sierakowicach