Ogłoszenia duszpasterskie 28 niedziela zwykła 13.10.2019 r.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek z okazji Dnia Papieskiego na „ Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone w czasie kolekty, które są przeznaczone na remonty w naszej parafii.

3. W poniedziałek z racji Dnia Edukacji Narodowej spotkajmy się na Mszy świętej o godz. 8.00. Będziemy modlili się o Boże błogosławieństwo dla nauczycieli, wychowawców i pracowników naszych szkół. Bożemu miłosierdziu polecimy także zmarłych dyrektorów, nauczycieli i pracowników naszych szkół.

4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy – we wtorek św. Teresę od Jezusa, w środę św. Jadwigę Śląską, w czwartek św. Ignacego Antiocheńskiego, w piątek święto św. Łukasza Ewangelisty.

5. Przyszła niedziela to niedziela misyjna, ofiary złożone w czasie kolekty są przeznaczone na cele misyjne.

6. Przypominam i gorąco zapraszam – w środę 16 października obchodzimy 41 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Papieża. W tym dniu w naszym kościele o godz. 19.00 odbędzie się koncert pani Olgi Szomańskiej zatytułowany — „ ŚLADEM WOLNOŚCI”. Niech będzie to dla nas wieczór radości i święta. Zaprośmy na ten koncert krewnych, znajomych, przyjaciół. Niech pięknie wyśpiewane melodie będą czasem refleksji nad darem, jakim jest OJCZYZNA, WOLNOŚĆ i WIARA. O tych wartościach, tak często do nas mówił nasz rodak ŚW. JAN PAWEŁ II.

7. W środę Msza św. będzie odprawiona o godz. 7.00.

8. Pod chórem wyłożona jest prasa katolicka.