Ogłoszenia duszpasterskie 25 niedziela zwykła 19.09.2021 r.

1. Wszystkim, którzy w minioną niedzielę stanęli przed obliczem Matki Bożej Sianowskiej, by modlić się wspólnie w intencji naszej Parafii i naszych rodzin składam serdeczne Bóg zapłać. Szczególne podziękowanie kieruję do naszej scholi i osób niosących figurę Matki Bożej.
  2. Dzisiaj o godz. 13.00 z naszego kościoła wyrusza piesza pielgrzymka do kościoła parafialnego w Chmielnie, jako naszej macierzystej Parafii, z której części 40 lat temu powstała nasza Parafia. W kościele w Chmielnie o godz.15.00 będzie odprawiona Msza święta w intencji naszej Parafii. Gorąco zapraszam do wspólnego pielgrzymowania. Kto by jednak nie mógł iść z nami można podjechać samochodem, by wspólnie wziąć udział we Mszy św. Po Mszy św. będzie króciutki poczęstunek i ruszymy w drogę powrotną, by dotrzeć do kapliczki w Reskowie, gdzie będzie rozwiązanie pielgrzymki. Potem przejdziemy na plażę nad jeziorem w Reskowie, na spotkanie przy ognisku i pieczeniu kiełbasek.
  3. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek św. Andrzeja i Towarzyszy męczenników z Korei, we wtorek św. Mateusza, w czwartek św. Ojca Pio.
  4. Prasa katolicka jest wyłożona pod chórem, m.in. nowy numer Pielgrzyma.