HOSPICJUMPOLA NADZIEI

           W niedzielę, 15 maja, prowadzona będzie zbiórka na hospicjum w Kartuzach – Pola Nadziei 2022.
Wolontariusze będą zbierać datki, które wspomogą terminalnie chorych pacjentów z naszego regionu. Po każdej Mszy świętej będzie można spotkać się z nimi przy wejściu do kościoła. Zachęcamy do otwarcia swojego serca i udzielenia wsparcia. Kartuskie Centrum Caritas, prowadzące to hospicjum ‚rozpoczyna proces rekrutacji do pracy w hospicjum stacjonarnym od połowy 2023 roku i zaprasza do składania podań o pracę . Do wspólnej służby zapraszamy wolontariuszy, opiekunów medycznych, opiekunów osób starszych, pielęgniarki i lekarzy z naszego regionu. Gwarantujemy przeszkolenie w opiece wytchnieniowej
i paliatywnej oraz stabilne perspektywy zatrudnienia.

 

Więcej informacji można uzyskać pod numerem
telefonu: 509 396 861 – ks. dr Marek TRYBOWSKI, dyrektor; oraz pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..