Drodzy Parafianie.

W związku z epidemią organy państwowe wydały zarządzenie, by w obrzędach religijnych nie uczestniczyło więcej niż 5 osób, nie licząc służby liturgicznej.

Z wielkim bólem, ale musimy się do tego dostosować.

Dlatego proszę, by do końca Wielkiego Postu nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali były odprawione prywatnie w domu – rozpoczynając już od piątku 27 marca.

Czyli w najbliższy piątek nie będziemy odprawiali wspólnie Drogi Krzyżowej w kościele.

Gdyby tego dnia ktoś pragnął przyjąć Komunię św., to będzie możliwe według niedzielnego porządku czyli tak, jak jest podane w ostatnich niedzielnych ogłoszeniach od godz.15.00 do godz.16.00. Będziemy mogli wchodzić w grupach maksymalnie pięcioosobowych przez zakrystię i wychodzić bocznym wyjściem z kościoła.

Od piątku na Mszę św. wchodzimy przez zakrystię ( na Mszy św. jest 5 osób), proszę by byli to przede wszystkim ofiarodawcy danej intencji, w której modlimy się w danej Mszy św.

Drodzy Parafianie śledźcie naszą stronę internetową, na której będziemy starali się podawać bieżące informacje związane z życiem naszej Parafii. Jak będzie wyglądała liturgia niedzielna – jutro dalsze informacje.

Niech Chrystus nas strzeże,

rozpala nadzieję i nas

błogosławi.

ks. Piotr